Volg ons via
 
Zoeken

Autoruiten beslagen

In de winter heeft bijna iedereen met een auto er wel last van: beslagen autoruiten. Je moet eerst 10 minuten wachten voordat je weg kunt rijden en dat is behoorlijk irritant.

Nou hebben wij de tip gekregen dat het helpt om een vochtvreter in de auto te zetten. Er is dan minder vocht in de auto en de ramen beslaan dus nauwelijks. Controleer regelmatig of het bakje van de vochtvreter niet te vol zit.

Zo'n vochtvreter kun je evt. zelf maken door wasnetje te vullen met kattengrid. Leg dat in een plastic ijsbakje of bijv. zo'n bakje van de chinees en klaar is de vochtvreter! Veiligheidstip: zet de vochtvreter niet onder een van de stoelen, want bij een noodstop wordt het een projectiel wat schade aan je enkels kan veroorzaken. (Met dank aan Sje).

Natuurlijk is het nog beter om de auto goed te ventileren. 

Heb je niet zozeer last van beslagen autoramen, maar wel van vieze autoramen? Lees dan deze tip.

Nuttig? Als je dit artikel waardevol vindt, klik dan links op het +1 icoontje om onze site te helpen.
5 reactie(s)
Paulus (Gast)
Geplaatst op 17-01-2012 om 10:09

Goeie tip!

En als je op de bodem van het (chineesbakje)
een pamper legt kan het  vocht er ook niet meer uit!

Droge (Gast)
Geplaatst op 24-11-2011 om 21:57

ik heb 2 zakjes in mijn auto gehangen en
het probleem is opgelost


Edited by Miriam: commerciele link verwijderd.

CJH (Gast)
Geplaatst op 19-10-2011 om 21:17

Heb je airco in de auto zet deze dan even op volle kracht aan en de beslagen ruiten zijn zo droog. En onder het rijden zelfde verhaal alleen hoef je de ventilator niet op volle sterkte te laten draaien. Even laten draaien en weg is het.

jo (Gast)
Geplaatst op 18-10-2011 om 17:47

Niet handig zo'n vochtvreterbakje in je auto, als het omvalt geeft de agressieve zoutoplossing nieuwe problemen. Beter is om in een watersportwinkel te kijken naar een vrij nieuw produkt, ontwikkeld voor condensvorming in jachtjes.Het zijn gele zakjes(baaltjes) in diverse maten die vocht opvangen en het bij temperatuur-verhogingen weer verdampen.Iets duurder maar véél gebruiksvriendelijker

 

Sje
Geplaatst op 13-01-2011 om 12:07

Zo'n vochtvreter kun je evt. zelf maken door wasnetje te vullen met kattengrid. Leg dat in een plastic ijsbakje of bijv. zo'n bakje van de chinees en klaar is de vochtvreter!

Veiligheidstip: zet de vochtvreter niet onder een van de stoelen, want bij een noodstop wordt het een projectiel wat schade aan je enkels kan veroorzaken.

Laat een bericht achter
CAPTCHA Afbeelding
Vul de bovenstaande code hieronder in
Door: Miriam
Datum: 13-01-2011
Hits: 6505
Categorie: 
Auto, Herfst, Winter
Artikel acties:
 Plaats jouw tip
Print Print
 Reageer


Tags:
autoruiten beslaan, beslagen autoruiten, beslagen ramen, schone autoruiten, vocht in auto